Arşiv

Hakkımızda

Bilted Polikliniği 2009 yılında kurulmuş ve faaliyetine “İzmir 2. Cadde, No:34 Kat:5 Kızılay / ANKARA” adresinde devam etmektedir. Polikliniğimizin faaliyet alanı sadece psikiyatri ve psikoterapi üzerinedir.

Bilted Polikliniği, tam zamanlı 3 Psikiyatri Uzmanı (1 Profesör ve 2 Uzman Hekim) ve 5 Klinik Psikolog ile aylık 1500 psikiyatrik muayene ve Psikoterapi hizmet kapasiteli bir klinik olup, çocuk, ergen, yetişkin ve yaşlılara yönelik hizmet sunmaktadır.

Kliniğimizin SGK ile anlaşması bulunmamakta ve tamamen özel olarak çalışmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz bankalar ile AVİTA gibi diğer kurumları; Anlaşmalı Kurumlar bölümümüzden inceleyebilirsiniz.

Kliniğimizde; psikiyatrik muayene, bireysel psikoterapi, aile ve çift terapisi, psikolojik test uygulamaları (Yetişkinlere Yönelik MMPI ve TAT Kişilik Testleri, Wehsler ZekaTesti, Dikkat Testi; Çocuklara yönelik olarak da WISCH-R Zeka Testi, AGTE “Ankara Gelişim Tarama Envanteri”, Bender Gestalt “Görsel-Motor Algı Testi”, Peabody, Metropolitan Okul Olgunluğu Testleri) uygulanmaktadır.